KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2197202
nr 219 7202
Gravyr
Mytologiskt motiv, 16/17-tal, 22x18
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 mars 2003
150 kr
200 kr
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr
ledande budet*